На сьогоднішній день збільшується кількість парковок та паркувальних місць біля будинків, торгових центрів, супермаркетів і офісних будівель. І власники автомобілів все частіше використовують такі місця для того що б залишити свій автомобіль і бути більш впевненіше в його безпеці. Тому власники автостоянок, для того що б підвищити безпеку автомобілів, встановлюють хороші системи відеоспостереження. Для чого встановлюються індивідуальні системи відеоспостереження?

Для того що б дуже добре убезпечити об’єкт, необхідно створити систему відеоспостереження індивідуально, враховуючи всі нюанси даної території. На автостоянці краще ставити відеоспостереження по всьому периметру. Можна використовувати камери, фіксовані або з поворотним механізмом. Або ж і такі і такі відеокамери об’єднати в одну систему відеоспостереження. Це дасть відмінний результат. Сучасні камери відеоспостереження можуть добре розрізняти обличчя і номерні знаки. Можна керувати відеокамерами через комп’ютер, повертати їх, збільшувати або зменшувати картинку. Так що якщо на територію проникли сторонні люди, у служби охорони є можливість відразу ж відреагувати і запобігти неприємній ситуації. Якщо ж неприємна ситуація все ж сталася, то у співробітників безпеки є можливість маючи відеозапис, побачити хто це зробив і встановити особу злочинця і в найкоротший час повернути вкрадене господареві.

Відеосистеми дозволяють розібратися з такими ситуаціями як: подряпини на автомобілі, розбите дзеркало і т.д. Сам факт того що на стоянці для автомобілів встановлено відеоспостереження, вже значно знижує кількість викрадень автомобілів і бажаючих їх викрасти або пограбувати.

На деяких автостоянках діють системи, які пропускають автомобілі з тими номерами, які внесені в базу системи безпеки. Відеокамери здатні охопити величезні території. І це, звичайно ж, робота для кількох відеокамер, одна відеокамера не впорається на великій території. Обов’язково в такій системі вбудовані датчики руху, які в разі спрацювання, оповіщають службу охорони про те, що на території є сторонній об’єкт. Ще такі камери відмінно знімають в темряві, так як мають інфра червоне підсвічування. При необхідності якщо є бажання поліпшити видимість в темряві, можна встановити додаткові інфра червоні прожектори. Тому можна зробити дуже гарну систему відео нагляду. Але це повинні робити спеціалісти з відео нагляду.